Bezohlednost

16. března 2012 v 14:13 | správce |  My Diary
Někteří lidi jsou oblíbení a ani si to neuvědomují. Jsou zvyklí mít kolem sebe spoustu lidí, smát se s nimi a drbat ostatní. Ale co na ně ti jejich ,,kamarádi" vykašlali? Pro ně by to byl naprostý SHOCK!!!!! A pak by se začali vnucovat ostatním. Ale oni si to neumí představit. A když je nějaký ,,kamarád" naštve, tak na něj zapomenou a mění je jako špinavý ponožky (a to doslova:-((().

A teď si vezměte, že tento kamarád (dejme tomu B- tak se bude jmenovat) si myslel, že tento oblíbený člověk (např. A), je opravdový kamarád a třeba B řekl A nějaké tajemství, ale A je zrádce a vykecá to. Nebo A využívá B, protože B je chytrej a A opisuje od B. A potom A přesvědčuje B, že to tak není atd. Pak se jede na týden na školní akci a A se na B vykašle, protože nepotřebuje radit. Potom si to vyříkají, ale B je z toho smutný a utápí se v žalu, ale navenek vypadá v pořádku. A to asi nikdy nepochopí. A takhle se z oblíbených lidí stávají zrádci a ničemové lidské radosti.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 crazyfreak crazyfreak | Web | 1. prosince 2012 v 19:16 | Reagovat

Lidi jsou zlí, pokud nejsou zrádci tak ubližují jinak. Je to smutné, ale prvně musíme dělat něco se sebou a až budeme opravdu spokojeni a jistí s tím, že jsem správný  člověk, tak pak můžeme zkusit měnit ostatní. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama